CMRV063 DC600-2, 24V, 0,80 kW, 75 ot/min, IP20, BRE šnekový motor
Informace o výrobku "CMRV063 DC600-2, 24V, 0,80 kW, 75 ot/min, IP20, BRE šnekový motor"
Šneková převodovka se stejnosměrným motorem, IP20, výkon=0,80 kW (provoz S2), otáčky=75 ot/min
Napětí=24 V DC, třída ochrany=převodovka IP55, motor IP20 s brzdou, spotřeba proudu=24 V/47,2 A,
Provozní režim=S2 (krátkodobý provoz), dutá hřídel=25 mm, otáčky motoru=2 póly, převodový poměr (i)=40,
Točivý moment=77,0 Nm, provozní faktor (f.s.)=1,4, připojení=svorkovnice, hmotnost=13,1 kg.
Volitelně je k dispozici externí regulace otáček. Provedení s brzdou, snímačem nebo jinou ochranou
Třídy ochrany na vyžádání. Převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení a je dodávána
včetně olejové náplně při dodání. V souladu s normami VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze
kvalifikovaným odborným personálem.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
| Design: | Standardní šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 24 V DC |
| Průměr hřídele: | 25 mm |
| Rychlost: | 51 až 100 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | 51 až 100 Nm |
| Třída ochrany: | IP40 |
| Výkon: | 0,80 kW |
| Design: | Standardní šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 24 V DC |
| Průměr hřídele: | 25 mm |
| Rychlost: | 51 až 100 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | 51 až 100 Nm |
| Třída ochrany: | IP40 |
| Výkon: | 0,80 kW |