NV283-DC600-2, 12V, 0,80 kW, 21 otáček za minutu, IP66, šroubový převodový motor
Informace o výrobku "NV283-DC600-2, 12V, 0,80 kW, 21 otáček za minutu, IP66, šroubový převodový motor"
Šroubový převodový motor se stejnosměrným motorem, IP66, výkon=0,80 kW (provoz S2), otáčky=21 ot/min
Napětí=12 V DC, třída ochrany=převodovka IP55, motor IP66, spotřeba proudu=12V/94,4 A, příruba=250 mm,
Provozní režim=S2 (krátkodobý provoz), hřídel=35 mm x 70 mm, otáčky motoru=2 póly, převodový poměr (i)=137,91
Krouticí moment=317,0 Nm, provozní faktor (fs)=1,9, připojení=upínací šroub, hmotnost=45,1 kg
Volitelně je k dispozici externí regulace otáček. převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení
a při dodání obsahuje olejovou náplň. V souladu s normami VDE 0105 a IEC 364 jsou všechny práce na elektrickém
Elektrickém pohonu smí provádět pouze kvalifikovaný personál.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Při objednávce zvolte požadovanou montážní polohu a provedení!
| Napětí: | 12 V DC |
|---|---|
| Průměr hřídele: | 35 mm |
| Průměr příruby: | 250 mm |
| Rozměry příruby: | 250 x 180 x 215 mm |
| Rychlost: | 11 až 50 otáček za minutu |
| Série: | Řada M |
| Točivý moment: | 301 až 400 Nm |
| Třída ochrany: | IP66 |
| Výkon: | 0,80 kW |
| Napětí: | 12 V DC |
|---|---|
| Průměr hřídele: | 35 mm |
| Průměr příruby: | 250 mm |
| Rozměry příruby: | 250 x 180 x 215 mm |
| Rychlost: | 11 až 50 otáček za minutu |
| Série: | Řada M |
| Točivý moment: | 301 až 400 Nm |
| Třída ochrany: | IP66 |
| Výkon: | 0,80 kW |