PV1503L.01-112-4-4,0 kW-16 ot/min Planetový motor s převodovkou
Ke stažení na
Informace o výrobku "PV1503L.01-112-4-4,0 kW-16 ot/min Planetový motor s převodovkou"
Planetový motor s přírubou IEC mezi převodovkou a elektromotorem,
Napětí=3 x 400/690 V-50 Hz, 3 x 460/795 V-60 Hz (±5 % podle VDE 0530), frekvence=50/60 Hz.
Výkon=4,0 kW, otáčky (n²)=16 ot/min, převodový poměr (i)=90,58, točivý moment (M²)=2058 Nm,
Provozní faktor (fs)=1,5, provedení=B5, hřídel=60 mm x 105 mm, hmotnost=76 kg, barva=RAL5010.
Teplotní čidlo=3 x PTC termistory, provozní režim=S1- 100% ED, svorkovnice=horní (otočná).
Jak je u planetových převodovek obvyklé, je třeba věnovat pozornost vývoji teploty během provozu. Aby se zabránilo přehřátí skříně převodovky
aby nedošlo k přehřátí skříně převodovky, je nutné předem objasnit aplikaci.
Zašlete nám prosím tuto Formulář vyplněný a zaslaný zpět na naši adresu.
Případné chladiče nebo výměníky tepla, které jsou k tomu zapotřebí, jsou k dispozici na vyžádání.
Převodový motor je vhodný pro provoz s frekvenčním měničem a odpovídá normě IEC 60034-30:2008.
Planetovou převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení a je dodávána s olejovou náplní.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál
kvalifikovaný personál. V případě úprav nebo speciálních provedení nám zašlete poptávku.
Při objednávce zvolte požadovanou instalační polohu.
Důležité informace
Tento pohon je zakázkový výrobek. Zrušení nebo odstoupení od koupě je vyloučeno!
Všechny fotografie výrobku jsou nezávazné příklady!
| Design: | Montáž příruby |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 60 mm |
| Rychlost: | 11 až 50 otáček za minutu |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Série: | Řada P (přírubové provedení) |
| Točivý moment: | 2001 až 3000 Nm |
| Výkon: | 4,0 kW |
| Design: | Montáž příruby |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 60 mm |
| Rychlost: | 11 až 50 otáček za minutu |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Série: | Řada P (přírubové provedení) |
| Točivý moment: | 2001 až 3000 Nm |
| Výkon: | 4,0 kW |