RV1503L.01-80-4-0,75 kW-6,3 ot/min Planetový motor s převodovkou
Informace o výrobku "RV1503L.01-80-4-0,75 kW-6,3 ot/min Planetový motor s převodovkou"
Planetový motor s přírubou IEC mezi převodovkou a elektromotorem
Napětí=3 x 230/400 V-50 Hz, 3 x 265/460 V-60 Hz (± 5 % podle VDE 0530), frekvence=50/60 Hz.
Výkon=0,75 kW, otáčky (n²)=6,3 ot/min, převodový poměr (i)=232,00, točivý moment (M²)=973 Nm,
Provozní faktor (fs)=2,8, provedení=B5, hřídel=60 mm x 105 mm, hmotnost=58 kg, barva=RAL5010.
Teplotní čidlo=3 x PTC termistor, provozní režim=S1- 100% ED, svorkovnice=horní (otočná).
Jak je u planetových převodovek obvyklé, je třeba věnovat pozornost vývoji teploty během provozu. Aby nedošlo k přehřátí skříně převodovky
aby nedošlo k přehřátí skříně převodovky, je nutné předem objasnit aplikaci.
Zašlete nám prosím tuto Formulář vyplněný a zaslaný zpět na naši adresu.
Případné chladiče nebo výměníky tepla, které jsou k tomu zapotřebí, jsou k dispozici na vyžádání.
Převodový motor je vhodný pro provoz s frekvenčním měničem a odpovídá normě IEC 60034-30:2008.
Planetovou převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení a je dodávána s olejovou náplní.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál
kvalifikovaný personál. V případě úprav nebo speciálních provedení nám zašlete poptávku.
Při objednávce zvolte požadovanou instalační polohu. Instalační pozice 2 a 4 vždy s olejovou expanzní nádobou.
Důležité poznámky
Tento pohon je zakázkový výrobek. Storno nebo odstoupení od koupě je vyloučeno!
Všechny produktové fotografie jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
| Design: | Verze pro nohy B3 |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 60 mm |
| Rychlost: | 5 až 10 otáček za minutu |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Série: | Řada R (nožní verze) |
| Točivý moment: | 501 až 1000 Nm |
| Výkon: | 1,1 kW |
| Design: | Verze pro nohy B3 |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 60 mm |
| Rychlost: | 5 až 10 otáček za minutu |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Série: | Řada R (nožní verze) |
| Točivý moment: | 501 až 1000 Nm |
| Výkon: | 1,1 kW |