Brzdový motor BM3 112M- 1,5 kW-8pol-B34
Informace o výrobku "Brzdový motor BM3 112M- 1,5 kW-8pol-B34"
Brzdový motor, výkon=1,5 kW, otáčky=7500 ot/min
Konstrukce=B34, hřídel=28 x 60 mm, třída účinnosti=IE3, účinnost=79,7 %, hmotnost=38,4 kg,
Napětí=3 x 400/690 V-50 Hz, 3 x 460/795 V-60 Hz (± 5 % podle VDE 0530), teplotní čidlo=3 x PTC termistory,
Barva=RAL 5010 (hořcově modrá), frekvence=50/60 Hertzů, stupeň krytí=IP55, brzda=60 Nm 400 V s usměrňovačem.
Poloha svorkovnice=nahoře (otočná), pouzdro=hliníkový tlakový odlitek, třída izolace=F (155 °C),,
Kuličková ložiska=SKF, C&U nebo ekvivalent, chlazení=axiální ventilátor (plast), nožičky motoru=lze našroubovat nebo odšroubovat.
Elektromotor je vhodný pro použití s frekvenčními měniči a odpovídá normě IEC 60034-30:2008.
Pružinová brzda brzdí elektromotor při vypnutí napětí. Při provozu s měničem je brzda
nebo brzdový usměrňovač musí být ovládán externě. Pro mechanické odblokování je volitelně k dispozici ruční uvolňovací páka.
Brzda motoru je vhodná pro oba směry otáčení. Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady!
Technické změny vyhrazeny.
| Design: | B3 B14 (B34) |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Instalační výška: | 1000 m |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 28 mm |
| Rozměry příruby: | 160 x 110 x 130 mm |
| Rychlost: | 750 ot/min / 8 pólů |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Typ chlazení: | IC 411 |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Třída ochrany: | IP55 |
| Výkon: | 1,5 kW |
| Design: | B3 B14 (B34) |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Instalační výška: | 1000 m |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 28 mm |
| Rozměry příruby: | 160 x 110 x 130 mm |
| Rychlost: | 750 ot/min / 8 pólů |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Typ chlazení: | IC 411 |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Třída ochrany: | IP55 |
| Výkon: | 1,5 kW |