CMRV030 DC180-2, 24V, 0,25 kW, 300 ot/min, IP66 šnekový motor s převodovkou
Informace o výrobku "CMRV030 DC180-2, 24V, 0,25 kW, 300 ot/min, IP66 šnekový motor s převodovkou"
Šneková převodovka se stejnosměrným motorem, IP66, výkon=0,25 kW (provoz S2), otáčky=300 ot/min
Napětí=12 nebo 24 V DC, třída ochrany=převodovka IP55, motor IP66, spotřeba proudu=12 V/30,0 A, 24 V/15,0 A,
Provozní režim=S2 (krátkodobý provoz), dutá hřídel=14 mm, otáčky motoru=2 póly, převodový poměr (i)=10,
Točivý moment=6,8 Nm, provozní faktor (f.s.)=2,3, připojení=vývodový kabel (1 m), hmotnost=4,4 kg.
Volitelně je k dispozici externí regulace otáček. Převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení
a při dodání obsahuje olejovou náplň. V souladu s normami VDE 0105 a IEC 364 jsou všechny práce na elektrickém
Elektrickém pohonu smí provádět pouze kvalifikovaný personál.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Důležité informace
Tato pohonná jednotka je vyrobena na zakázku. Vrácení zboží ani zrušení objednávky není možné!
Všechny fotografie produktů jsou pouze ilustrativní. Technické specifikace se mohou změnit.
| Design: | Standardní šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 24 V DC |
| Průměr hřídele: | 14 mm |
| Rychlost: | 201 až 300 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | až 10 Nm |
| Třída ochrany: | IP66 |
| Výkon: | 0,25 kW |
| Design: | Standardní šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 24 V DC |
| Průměr hřídele: | 14 mm |
| Rychlost: | 201 až 300 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | až 10 Nm |
| Třída ochrany: | IP66 |
| Výkon: | 0,25 kW |