CMRV030 DC250-2, 24V, 0,35 kW, 400 ot/min, IP40 Šnekový motor s převodovkou
Informace o výrobku "CMRV030 DC250-2, 24V, 0,35 kW, 400 ot/min, IP40 Šnekový motor s převodovkou"
Šneková převodovka se stejnosměrným motorem, IP40, výkon=0,35 kW (provoz S2), otáčky=400 ot/min
Napětí=24 V DC, třída ochrany=převodovka IP55, motor IP40, odběr proudu=24 V/20,5 A,
Provozní režim=S2 (krátkodobý provoz), dutá hřídel=14 mm, otáčky motoru=2 póly, převodový poměr (i)=7,5,
Točivý moment=7,4 Nm, provozní faktor (f.s.)=2,0, připojení=svorkovnice, hmotnost=5,2 kg.
Volitelně je k dispozici externí regulace otáček. Provedení s brzdou, snímačem nebo jiným
Externí regulace otáček je k dispozici jako volitelné příslušenství. převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení
a je dodávána s olejovou náplní. V souladu s VDE 0105 a IEC 364 jsou všechny práce na elektrickém
Elektrice smí provádět pouze kvalifikovaný personál.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Důležité informace
Tato pohonná jednotka je vyrobena na zakázku. Vrácení zboží ani zrušení objednávky není možné!
Všechny fotografie produktů jsou pouze ilustrativní. Technické specifikace se mohou změnit.
| Design: | Standardní šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 24 V DC |
| Průměr hřídele: | 14 mm |
| Rychlost: | 301 až 400 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | až 10 Nm |
| Třída ochrany: | IP40 |
| Výkon: | 0,35 kW |
| Design: | Standardní šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 24 V DC |
| Průměr hřídele: | 14 mm |
| Rychlost: | 301 až 400 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | až 10 Nm |
| Třída ochrany: | IP40 |
| Výkon: | 0,35 kW |