CMRV050 DC250-2, 24V, 0,35 kW, 50 ot/min, IP40 Šnekový motor s převodovkou
Informace o výrobku "CMRV050 DC250-2, 24V, 0,35 kW, 50 ot/min, IP40 Šnekový motor s převodovkou"
Šneková převodovka se stejnosměrným motorem, IP40, výkon=0,35 kW (provoz S2), otáčky=50 ot/min
Napětí=24 V DC, třída ochrany=převodovka IP55, motor IP40, spotřeba proudu=24 V/20,5 A,
Provozní režim=S2 (krátkodobý provoz), dutá hřídel=25 mm, otáčky motoru=2 póly, převodový poměr (i)=60,
Točivý moment=45,0 Nm, provozní faktor (f.s.)=1,1, připojení=svorkovnice, hmotnost=8,2 kg.
Volitelně je k dispozici externí regulace otáček. převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení
a při dodání obsahuje olejovou náplň. V souladu s VDE 0105 a IEC 364 jsou všechny práce na elektrickém
Elektrickém pohonu smí provádět pouze kvalifikovaný personál.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Důležité informace
Tato pohonná jednotka je vyrobena na zakázku. Vrácení zboží ani zrušení objednávky není možné!
Všechny fotografie produktů jsou pouze ilustrativní. Technické specifikace se mohou změnit.
| Design: | Standardní šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 24 V DC |
| Průměr hřídele: | 25 mm |
| Rychlost: | 11 až 50 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | 26 až 50 Nm |
| Třída ochrany: | IP40 |
| Výkon: | 0,35 kW |
| Design: | Standardní šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 24 V DC |
| Průměr hřídele: | 25 mm |
| Rychlost: | 11 až 50 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | 26 až 50 Nm |
| Třída ochrany: | IP40 |
| Výkon: | 0,35 kW |