CMRV063/030 DC180, 12V, 0,25 kW, 9,4 ot/min, IP40, šnekový převodový motor
Informace o výrobku "CMRV063/030 DC180, 12V, 0,25 kW, 9,4 ot/min, IP40, šnekový převodový motor"
Dvojitá šneková převodovka se stejnosměrným motorem, IP40, výkon=0,25 kW, otáčky=9,4 ot/min
Napětí=1 x 12 V, třída ochrany=převodovka IP55, motor IP40, spotřeba proudu=12V/30,0 A,
Provozní režim=S2 (krátkodobý provoz), dutá hřídel=25 mm, otáčky motoru=2 póly, převodový poměr (i)=300,
Točivý moment=121 Nm, provozní faktor (f.s.)=0,95, připojení=vývodový kabel (1 m), hmotnost=9,6 kg.
Volitelně je k dispozici externí regulace otáček.
Převodový motor může pracovat v obou směrech otáčení a je dodáván s olejovou náplní.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál.
Od velikosti převodovky 110 musí být také specifikována montážní poloha.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady!
| Design: | Dvojitá šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 12 V DC |
| Průměr hřídele: | 25 mm |
| Rychlost: | 5 až 10 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | 101 až 200 Nm |
| Třída ochrany: | IP40 |
| Výkon: | 0,14 kW |
| Design: | Dvojitá šneková převodovka |
|---|---|
| Napětí: | 12 V DC |
| Průměr hřídele: | 25 mm |
| Rychlost: | 5 až 10 otáček za minutu |
| Série: | Řada CMRV |
| Točivý moment: | 101 až 200 Nm |
| Třída ochrany: | IP40 |
| Výkon: | 0,14 kW |