DV173-DC250-2-0,35 kW-32 ot/min Paralelní hřídelový převodový motor
Informace o výrobku "DV173-DC250-2-0,35 kW-32 ot/min Paralelní hřídelový převodový motor"
Paralelní hřídelový převodový motor se stejnosměrným motorem, IP66, výkon=0,35 kW (provoz S2), otáčky=32 ot/min
Napětí=12 nebo 24 V DC, třída ochrany=převodovka IP55, motor IP66, spotřeba proudu=12V/38,5 A, 24V/20,5 A,
Provozní režim=S2 (krátkodobý provoz), dutá hřídel=30 mm, otáčky motoru=2 póly, převodový poměr (i)=91,25
Točivý moment=109 Nm, provozní faktor (fs)=1,8, připojení=upínací šroub, hmotnost=20,0 kg
Volitelně je k dispozici externí regulace otáček. převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení
Elektrickém pohonu smí provádět pouze kvalifikovaný personál.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Při objednávce zvolte požadovanou montážní polohu a provedení!
Průměr hřídele: 30 mm
Rychlost: 11 až 50 otáček za minutu
Série: Řada D
Točivý moment: 101 až 200 Nm
Výkon: 0,35 kW
Vlastnosti "DV173-DC250-2-0,35 kW-32 ot/min Paralelní hřídelový převodový motor"
Průměr hřídele: 30 mm
Série: Řada D
Točivý moment: 101 až 200 Nm
Výkon: 0,35 kW
Příslušenství
Řízení stejnosměrného motoru 40 A bez spínací skříňky
Regulace otáček stejnosměrných motorů Řízení otáček PLN40 je vhodné pro stejnosměrné motory do 500 W / 40 A.Jsou možné rozsáhlé varianty řízení stejnosměrného motoru. Najdete je v katalogu, který je k dispozici ke stažení na adrese. Rozměry: 146 mm x 177 mm x 34 mm Doba zapnutí a vypnutístejnosměrného motoru: - Doba zrychlení: 0,5 - 10 s- Doba zpomalení: 0,5 - 10 s Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Řízení stejnosměrného motoru 20 A bez spínací skříňky
Regulace otáček stejnosměrných motorů Řízení otáček PLN20 je vhodné pro stejnosměrné motory do 350 W / 20 A.Jsou možné rozsáhlé varianty řízení stejnosměrného motoru. Najdete je v katalogu, který je k dispozici ke stažení na adrese. časy zapnutí a vypnutí motoru: - Zrychlovací rampa: 0,5 - 10 s- Zpomalovací rampa: 0,5 - 10 s Speciální funkce: Pokojová teplota: 0°C / +40°C (alarm pod nulou) Rozměry: 146 mm x 177 mm x 34 mm Upozornění: Individuální elektrickou ochranu musí na místě zajistit specializovaný personál! Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Řídicí jednotka stejnosměrného motoru 40 A se spínací skříňkou
Regulace otáček stejnosměrných motorů ve spínací skříňce Předpřipravená řídicí jednotka stejnosměrného motoru s potenciometrem (5-10 kΩ), levým/pravým přepínačem a ovládáním motoru namontovaným ve spínací skříňce. Regulace otáček je vhodná pro stejnosměrné motorydo 500 W / 40 A . Časy zapnutí a vypnutí motoru: - zrychlovací rampa: 0,5 - 10 s- zpomalovací rampa: 0,5 - 10 s Speciální funkce: Pokojová teplota: 0 °C / +40 °C (alarm pod nulou) Rozměry: 350 mm x 250 mm x 155 mmUpozornění: Individuální elektrickou ochranu musí na místě zajistit specializovaný personál! Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Řídicí jednotka stejnosměrného motoru 20 A se spínací skříňkou
Regulace otáček stejnosměrných motorů ve spínací skříňce Předpřipravená řídicí jednotka stejnosměrného motoru s potenciometrem (5-10 kΩ), levým/pravým přepínačem a ovládáním motoru namontovaným ve spínací skříňce. Regulace otáček je vhodná pro stejnosměrné motorydo 350 W / 20 A . Doba zapnutí a vypnutí motoru: - Zrychlovací rampa: 0,5 - 10 s- Zpomalovací rampa: 0,5 - 10 s Speciální funkce: Pokojová teplota: 0°C / +40°C (alarm pod nulou) Rozměry: 350 mm x 250 mm x 155 mmUpozornění: Individuální elektrickou ochranu musí na místě zajistit odborný personál! Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
DV 17X - možnost výstupní příruby
Výstupní příruba pro ploché převodovky DV172, DV173, DV174, DV175 a DV176 Ø 200 x 130 x 165 mm, B5 Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
DV 17X- Standardní výstupní příruba
Výstupní příruba pro ploché převodovky DV172, DV173, DV174, DV175 a DV176 Ø 160 x 110 x 130 mm, B5 Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
DV 17X- Výstupní hřídel
Výstupní hřídel s perem pro ploché převodovky DV172 a DV173, 30 x 60 mm Hřídel je trvale namontována a lze ji objednat pouze s motorem s převodovkou. Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.