Elektromotor - IP23 355M-400 kW-6pol-B3
Informace o výrobku "Elektromotor - IP23 355M-400 kW-6pol-B3"
Elektromotor, výkon=400 kW, otáčky=1000 ot/min, provedení=B3
Napětí=3 x 400/690 V-50 Hz, třída účinnosti=IE3, účinnost=95,8 %, barva=RAL 7031 (modrošedá),
Stupeň krytí=IP23, teplotní čidlo=3 x PTC130 °C a 3 x PTC150 °C termistory, ohřev v klidovém stavu, hřídel=100 x 210 mm
Hmotnost=1800 kg, provozní režim=S1- 100% ED, umístění svorkovnice=nahoře, kryt=šedá litina, třída izolace=F, TEFC IC01,
Kuličková ložiska=SKF nebo ekvivalent, chlazení=vnitřní chlazení, patky motoru=lisované (pokud jsou).
Elektromotor je vhodný pro použití s frekvenčními měniči a pro oba směry otáčení.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál
Kvalifikovaný personál. V případě úprav nebo speciálních provedení nám zašlete poptávku.
Za příplatek je k dispozici také provedení s přírubou.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Důležité informace
Tato pohonná jednotka je vyrobena na zakázku. Vrácení zboží ani zrušení objednávky není možné!
Všechny fotografie produktů jsou pouze ilustrativní. Technické specifikace se mohou změnit.
| Design: | B3 |
|---|---|
| Napětí: | 3 x 400/690 V |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 100 mm |
| Rychlost: | 1000 ot/min / 6 pólů |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Výkon: | 400 kW |
| Design: | B3 |
|---|---|
| Napětí: | 3 x 400/690 V |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 100 mm |
| Rychlost: | 1000 ot/min / 6 pólů |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Výkon: | 400 kW |