MV003-DC250-2, 24V, 0,35 kW, 204 ot/min, IP66, šroubový motor s převodovkou
Informace o výrobku "MV003-DC250-2, 24V, 0,35 kW, 204 ot/min, IP66, šroubový motor s převodovkou"
Šroubový převodový motor se stejnosměrným motorem, IP66, výkon=0,35 kW (provoz S2), otáčky=204 ot./min
Napětí=24 V DC, třída ochrany=převodovka IP55, motor IP66, odběr proudu=24 V/20,5 A,
Provozní režim=S2 (krátkodobý provoz), hřídel=20 mm x 40 mm, otáčky motoru=2 póly, převodový poměr (i)=14,67,
Točivý moment=18,0 Nm, provozní faktor (fs)=4,0, připojení=svorkovnice, hmotnost=16,2 kg
Volitelně je k dispozici externí regulace otáček. převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení
Elektrickém pohonu smí provádět pouze kvalifikovaný personál.
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Důležité informace
Tato pohonná jednotka je vyrobena na zakázku. Vrácení zboží ani zrušení objednávky není možné!
Všechny fotografie produktů jsou pouze ilustrativní. Technické specifikace se mohou změnit.
Při objednávce zvolte požadovanou montážní polohu a provedení!
Napětí: 24 V DC
Průměr hřídele: 20 mm
Rychlost: 201 až 300 otáček za minutu
Série: Řada M
Točivý moment: 11 až 25 Nm
Třída ochrany: IP66
Výkon: 0,35 kW
Vlastnosti "MV003-DC250-2, 24V, 0,35 kW, 204 ot/min, IP66, šroubový motor s převodovkou"
Napětí: 24 V DC
Průměr hřídele: 20 mm
Série: Řada M
Točivý moment: 11 až 25 Nm
Třída ochrany: IP66
Výkon: 0,35 kW
Příslušenství
Řízení stejnosměrného motoru 20 A bez spínací skříňky
Regulace otáček stejnosměrných motorů Řízení otáček PLN20 je vhodné pro stejnosměrné motory do 350 W / 20 A.Jsou možné rozsáhlé varianty řízení stejnosměrného motoru. Najdete je v katalogu, který je k dispozici ke stažení na adrese. časy zapnutí a vypnutí motoru: - Zrychlovací rampa: 0,5 - 10 s- Zpomalovací rampa: 0,5 - 10 s Speciální funkce: Pokojová teplota: 0°C / +40°C (alarm pod nulou) Rozměry: 146 mm x 177 mm x 34 mm Upozornění: Individuální elektrickou ochranu musí na místě zajistit specializovaný personál! Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Řízení stejnosměrného motoru 40 A bez spínací skříňky
Regulace otáček stejnosměrných motorů Řízení otáček PLN40 je vhodné pro stejnosměrné motory do 500 W / 40 A.Jsou možné rozsáhlé varianty řízení stejnosměrného motoru. Najdete je v katalogu, který je k dispozici ke stažení na adrese. Rozměry: 146 mm x 177 mm x 34 mm Doba zapnutí a vypnutístejnosměrného motoru: - Doba zrychlení: 0,5 - 10 s- Doba zpomalení: 0,5 - 10 s Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Řídicí jednotka stejnosměrného motoru 20 A se spínací skříňkou
Regulace otáček stejnosměrných motorů ve spínací skříňce Předpřipravená řídicí jednotka stejnosměrného motoru s potenciometrem (5-10 kΩ), levým/pravým přepínačem a ovládáním motoru namontovaným ve spínací skříňce. Regulace otáček je vhodná pro stejnosměrné motorydo 350 W / 20 A . Doba zapnutí a vypnutí motoru: - Zrychlovací rampa: 0,5 - 10 s- Zpomalovací rampa: 0,5 - 10 s Speciální funkce: Pokojová teplota: 0°C / +40°C (alarm pod nulou) Rozměry: 350 mm x 250 mm x 155 mmUpozornění: Individuální elektrickou ochranu musí na místě zajistit odborný personál! Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Řídicí jednotka stejnosměrného motoru 40 A se spínací skříňkou
Regulace otáček stejnosměrných motorů ve spínací skříňce Předpřipravená řídicí jednotka stejnosměrného motoru s potenciometrem (5-10 kΩ), levým/pravým přepínačem a ovládáním motoru namontovaným ve spínací skříňce. Regulace otáček je vhodná pro stejnosměrné motorydo 500 W / 40 A . Časy zapnutí a vypnutí motoru: - zrychlovací rampa: 0,5 - 10 s- zpomalovací rampa: 0,5 - 10 s Speciální funkce: Pokojová teplota: 0 °C / +40 °C (alarm pod nulou) Rozměry: 350 mm x 250 mm x 155 mmUpozornění: Individuální elektrickou ochranu musí na místě zajistit specializovaný personál! Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.