Třífázový motor MX3 100L 3 kW- 2pólový-B35
6 611,16 Kč*
Ihned k dodání, dodací lhůta: cca 3-4 pracovní dny
Informace o výrobku "Třífázový motor MX3 100L 3 kW- 2pólový-B35"
Třífázový motor, elektromotor, výkon=3 kW, otáčky=2 póly
Typ=B35, hřídel=28 x 60 mm, napětí=3 x 230/400 V-50 Hz, 3 x 265/460 V-60 Hz (±5 % podle VDE 0530),
Frekvence=50/60 Hz, třída účinnosti=IE3, účinnost=87,1 %, barva=RAL 5010 (hořcově modrá),
Stupeň krytí=IP55, teplotní čidlo=3 x PTC termistory, hmotnost=30 kg, poloha svorkovnice=nahoře (otočná),
Kabelové vývodky=1 x M25, 1 x M16, Kryt=hliníkový tlakový odlitek, Třída izolace=F (155 °C),
Kuličková ložiska=SKF, C&U nebo ekvivalentní, chlazení=axiální ventilátor (plast), nožičky motoru=lze našroubovat nebo odšroubovat.
Elektromotor je vhodný pro použití s frekvenčními měniči a pro oba směry otáčení.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál
Kvalifikovaný personál. V případě úprav nebo speciálních provedení nám zašlete poptávku.
Užitečné rady týkající se elektromotorů naleznete v sekci Často kladené otázky. Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady!
Technické změny vyhrazeny.
| Design: | B3 B5 (B35) |
|---|---|
| Elektřina: | 5,71 A |
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Hmotnost: | 24,1 kg |
| Instalační výška: | 1000 m |
| Jmenovitý točivý moment: | 9,91 Nm |
| Moment setrvačnosti : | 0,00529 kgm² |
| Napětí: | 3 x 230/400 V |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Odběr do jmenovitého proudu (la/In): | 37,14 A |
| Okolní teplota: | 40 °C |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 28 mm |
| Pádový moment vůči jmenovitému momentu (Mk/Mn): | 22,80 Nm |
| Radiální zatížení max.: | 118,73 N |
| Rozměry hřídele: | 28 x 60 mm |
| Rozměry příruby: | 250 x 180 x 215 mm |
| Rychlost: | 3000 ot/min / 2 póly |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Třída ochrany: | IP55 |
| Utahovací moment na jmenovitý moment (Ma/Mn): | 21,81 Nm |
| Velikost: | Standardní |
| Výkon: | 3,0 kW |
| Účinnost (100% / 75% / 50%): | 87,1 / 86,6 / 85,6 |
| Účiník: | 0,87 Cos φ |
| Design: | B3 B5 (B35) |
|---|---|
| Elektřina: | 5,71 A |
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Hmotnost: | 24,1 kg |
| Instalační výška: | 1000 m |
| Jmenovitý točivý moment: | 9,91 Nm |
| Moment setrvačnosti : | 0,00529 kgm² |
| Napětí: | 3 x 230/400 V |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Odběr do jmenovitého proudu (la/In): | 37,14 A |
| Okolní teplota: | 40 °C |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 28 mm |
| Pádový moment vůči jmenovitému momentu (Mk/Mn): | 22,80 Nm |
| Radiální zatížení max.: | 118,73 N |
| Rozměry hřídele: | 28 x 60 mm |
| Rozměry příruby: | 250 x 180 x 215 mm |
| Rychlost: | 3000 ot/min / 2 póly |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Třída ochrany: | IP55 |
| Utahovací moment na jmenovitý moment (Ma/Mn): | 21,81 Nm |
| Velikost: | Standardní |
| Výkon: | 3,0 kW |
| Účinnost (100% / 75% / 50%): | 87,1 / 86,6 / 85,6 |
| Účiník: | 0,87 Cos φ |