Třífázový motor MX3 90L 2,2 kW- 2pólový-B34
Informace o výrobku "Třífázový motor MX3 90L 2,2 kW- 2pólový-B34"
Třífázový motor, elektromotor, výkon=2,2 kW, otáčky=2 póly
Typ=B34, hřídel=24 x 50 mm, napětí=3 x 230/400 V-50 Hz, 3 x 265/460 V-60 Hz (±5 % podle VDE 0530),
Frekvence=50/60 Hz, třída účinnosti=IE3, účinnost=85,9 %, barva=RAL 5010 (hořcově modrá),
Stupeň krytí=IP55, teplotní čidlo=3 x PTC termistory, hmotnost=20 kg, poloha svorkovnice=nahoře (otočná),
Kabelové vývodky=1 x M20, 1 x M16, Kryt=hliníkový tlakový odlitek, Třída izolace=F (155 °C),
Kuličková ložiska=SKF, C&U nebo ekvivalent, chlazení=axiální ventilátor (plast), nožičky motoru=lze našroubovat nebo odšroubovat.
Elektromotor je vhodný pro použití s frekvenčními měniči a pro oba směry otáčení.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál
Kvalifikovaný personál. V případě úprav nebo speciálních provedení nám zašlete poptávku.
Užitečné rady týkající se elektromotorů naleznete v sekci Často kladené otázky. Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady!
Technické změny vyhrazeny.
| Design: | B3 B14 (B34) |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Hmotnost: | 16,3 kg |
| Instalační výška: | 1000 m |
| Jmenovitý točivý moment: | 7,32 Nm |
| Moment setrvačnosti : | 0,00350 kgm² |
| Napětí: | 3 x 230/400 V |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Odběr do jmenovitého proudu (la/In): | 28,27 A |
| Okolní teplota: | 40 °C |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 24 mm |
| Pádový moment vůči jmenovitému momentu (Mk/Mn): | 16,84 Nm |
| Radiální zatížení max.: | 74,71 N |
| Rozměry hřídele: | 24 x 50 mm |
| Rychlost: | 3000 ot/min / 2 póly |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Třída ochrany: | IP55 |
| Utahovací moment na jmenovitý moment (Ma/Mn): | 16,11 Nm |
| Velikost: | Standardní |
| Výkon: | 2,2 kW |
| Účinnost (100% / 75% / 50%): | 85,9 / 85,0 / 81,5 |
| Účiník: | 0,85 Cos φ |
| Design: | B3 B14 (B34) |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Hmotnost: | 16,3 kg |
| Instalační výška: | 1000 m |
| Jmenovitý točivý moment: | 7,32 Nm |
| Moment setrvačnosti : | 0,00350 kgm² |
| Napětí: | 3 x 230/400 V |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Odběr do jmenovitého proudu (la/In): | 28,27 A |
| Okolní teplota: | 40 °C |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 24 mm |
| Pádový moment vůči jmenovitému momentu (Mk/Mn): | 16,84 Nm |
| Radiální zatížení max.: | 74,71 N |
| Rozměry hřídele: | 24 x 50 mm |
| Rychlost: | 3000 ot/min / 2 póly |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Třída ochrany: | IP55 |
| Utahovací moment na jmenovitý moment (Ma/Mn): | 16,11 Nm |
| Velikost: | Standardní |
| Výkon: | 2,2 kW |
| Účinnost (100% / 75% / 50%): | 85,9 / 85,0 / 81,5 |
| Účiník: | 0,85 Cos φ |