Třífázový motor T5A 132S 7,5 kW- 2-pólový-B5
Informace o výrobku "Třífázový motor T5A 132S 7,5 kW- 2-pólový-B5"
Třífázový motor, elektromotor, výkon=7,5 kW, otáčky=2 póly
Typ=B5, hřídel=38 x 80 mm, napětí=3 x 400/690 V-50 Hz, 3 x 460/795 V-60 Hz (±5 % podle VDE 0530),
Frekvence=50/60 Hz, třída účinnosti=IE5, účinnost=93,3 %. Barva=RAL 5010 (hořcově modrá),
Stupeň krytí=IP55, teplotní čidlo=3 x PTC termistory, hmotnost=108,0 kg, umístění svorkovnice=nahoře (otočná),
Kabelové vývodky=1 x M25, 1 x M16, kryt=hliníkový tlakový odlitek, třída izolace=F (155 °C),
Kuličková ložiska=SKF, C&U nebo ekvivalentní, chlazení=axiální ventilátor (plast), patky motoru=lze našroubovat nebo odšroubovat.
Elektromotor je vhodný pro použití s frekvenčními měniči a pro oba směry otáčení.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál.
V případě úprav nebo speciálních provedení nám zašlete poptávku.
Užitečné rady týkající se elektromotorů naleznete v sekci Často kladené otázky. Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady!
Technické změny vyhrazeny.
| Design: | B5 |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Instalační výška: | 1000 m |
| Průměr hřídele: | 38 mm |
| Rozměry hřídele: | 38 x 80 mm |
| Rozměry příruby: | 300 x 230 x 265 mm |
| Rychlost: | 3000 ot/min / 2 póly |
| Třída efektivity: | IE 5 |
| Velikost: | Standardní |
| Výkon: | 7,5 kW |
| Design: | B5 |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Instalační výška: | 1000 m |
| Průměr hřídele: | 38 mm |
| Rozměry hřídele: | 38 x 80 mm |
| Rozměry příruby: | 300 x 230 x 265 mm |
| Rychlost: | 3000 ot/min / 2 póly |
| Třída efektivity: | IE 5 |
| Velikost: | Standardní |
| Výkon: | 7,5 kW |