Frekvenční měnič ED400-1100
Informace o výrobku "Frekvenční měnič ED400-1100"
Frekvenční měnič, 3x 400V, EASYdrive 11,0 kW
Frekvenční měnič
Výkon=11,0 kW, velikost=D, vstupní napětí=3 x 400V +10 %, vstupní frekvence=50/60 Hz,
výstupní frekvence=0- 400 Hz, EMC filtr=C2, třída ochrany=IP55, rozměry=414 mm x 294 mm x 232 mm,
Jmenovitý výstupní proud, eff. [IN při 8 kHz]=28,0 A, síťový proud (vstupní)=23,2 A,
Informace o výrobku
Měnič frekvence nabízí možnost stát se "sběrnicově kompatibilním" pomocí sběrnicových modulů.
S CANopen, EtherCAT, Modbus (již součástí dodávky), Profibus, Profinet a Sercos nabízí EASYdrive
a dokonale tak integrovat pohon EASYdrive do řídicího prostředí své aplikace.
Požadovanou volitelnou variantu řízení je třeba uvést při objednávce.
Řídicí jednotky pohonů EASYdrive jsou certifikovány CE, UL a CSA. EASYdrive splňuje třídu EMC C2
(pro třífázové napájení ze sítě) bez externích filtračních opatření.
! Možný výběr variant !
Elektromotor + frekvenční měnič
Výběr výrobku
druhá je přístroj s membránovou klávesnicí a třetí je přístroj s řídicí jednotkou MMI.
ale pro ovládání vyžaduje odpovídající ovládací jednotku.
Pro tento účel je třeba objednat také jednu z následujících možností:
- Externí řídicí jednotka (MMI s kabelem a zástrčkou)
- Kabel rozhraní pro programování na PC
- Adaptér Bluetooth
jako např. start-stop, provoz vlevo-vpravo atd.
Pro parametrizaci je třeba objednat také jednu z následujících variant:
- Externí ovládací zařízení (MMI s kabelem a zástrčkou)
- Adaptér Bluetooth
Varianta "Frekvenční měnič s ovládací jednotkou MMI" nevyžaduje volitelnou ovládací jednotku,
Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Důležité informace
Tato pohonná jednotka je vyrobena na zakázku. Vrácení zboží ani zrušení objednávky není možné!
Všechny fotografie produktů jsou pouze ilustrativní. Technické specifikace se mohou změnit.
Napětí: 3 x 400 V
Série: EASYdrive ED400 0,55 kW - 22,0 kW
Třída ochrany: IP55
Výkon: 11 kW
Vlastnosti "Frekvenční měnič ED400-1100"
Napětí: 3 x 400 V
Třída ochrany: IP55
Výkon: 11 kW
Příslušenství
Adaptér Bluetooth EASYdrive
Ruční řídicí jednotka EASYdrive MMI
Ovládací terminál EASYdrive Touch
Dotykový ovládací terminál pro frekvenční měniče EASYdrive 7" dotykový ovládací terminál v tmavě šedé barvě je speciálně navržen proovládací a monitorovací úlohy ve všech oblastechprůmyslové automatizace. Systém bez ventilátorus 32bitovým procesorem Cortex A8 a taktem 600 MHzmá dostatek výpočetního výkonu a zaujmepříjemně rychlým přepínáním stránek. Software pro plánování projektů"EasyBuilder Pro" neklade žádné zvláštnínároky na počítač, snadno se používá aje k dispozici zdarma. 7" TFT LCD displej Grafi k 800 x 480 pixelů lED podsvícení robustní plastové pouzdro chladicí systém bez ventilátoru hodiny reálného času RTC přední strana IP65, kompatibilní s NEMA4 ethernet 10/100 BaseTX rS485 uSB hostitel
Brzdný odpor EASYdrive BG D
Brzdový chopper s brzdným rezistorem velikosti D pro EASYdrive 2 x 240 W nebo 2 x 400 W, 72 Ohm; IP65, připojovací kabel 510 mm, 2 x D=216 mm Š=80 mm V=30 mm. -pouze za příplatek, nelze objednat jednotlivě- Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Parametrizační kabel EASYdrive
Prodlužovací parametrizační kabel EASYdrive 5 m
EASYdrive CANopen
EASYdrive Sercos III
EASYdrive EtherCAT
EASYdrive Profibus
Nožní spínač s kovovým krytem F1-AU0-10V
Jmenovité provozní napětí Ue 12-26 V DCKategorie využití DC-13 Ue /Ie 12-26 DC / 0,2 A podle IEC/EN 60947-5-2Výstupní napětí (rozsah ovládání) 0-10 V DCZařízení pro ochranu proti zkratu Spínací prvek trvale odolný proti zkratu a přetížení Třída ochrany IIIM UB GND RL U-OUT U-OUT Kryt z hliníkového tlakového odlitku; kryt z hliníkového tlakového odlitku Ovládací prvky Nožní páka (PA) Životní prostředí odolný proti přetížení, přerušovanýTřída ochrany IIIM UB GND RL U-OUT U-OUT Kryt tlakový hliníkový odlitek; kryt tlakový hliníkový odlitekOvládací prvky nožní páka (PA)Teplota okolí -30 °C až +80 °CTyp kontaktu PNP NO kontakt, učitelný od 0,1 do 5,9 mmSpínací síla pedálu cca. 1,5 mm. 10 N (střed pedálu)Mechanická životnost 10 x 106 spínacích cyklůSpínací frekvence max. 50/min; upevnění 2 šrouby M8Typ připojení šroubové spoje (M3,5)Počet přípojek 4, průřezy vodičů plné 0,5 - 1,5 mm2Splétaný vodič s koncovkou 0,5 - 1,5 mm2, kabelový vstup 1 x M20 x 1,5Hmotnost ˜ 1,5 kg, třída krytí IP65 podle IEC/EN 60529 ID výkresu: Z030