Motor s frekvenčním měničem ED400A-0110-90L-6
Informace o výrobku "Motor s frekvenčním měničem ED400A-0110-90L-6"
Frekvenční měnič, 3x 400V EASYdrive, s elektromotorem 1,1 kW
Třífázový motor
Výkon=1,1 kW, otáčky=6 pólů, hřídel=24 x 50 mm, celková hmotnost=22,8 kg,
provedení=vyberte si, vstupní napětí=3 x 400 V - 50 Hz, 3 x 460 V - 60 Hz (± 5 % podle VDE 0530),
frekvence=50/60 Hertz, barva=RAL 5010 (hořcově modrá), stupeň krytí=IP55,
Teplotní čidlo=3 x PTC termistory, poloha svorkovnice=nahoře, kryt=hliníkový tlakový odlitek,
Frekvenční měnič
Výkon=1,1 kW, velikost=A, vstupní napětí=3 x 400 V +10 % (třífázové), vstupní frekvence=50/60 Hz,
výstupní frekvence=0- 400 Hz, EMC filtr=C2, třída ochrany=IP65, rozměry=233 mm x 153 mm x 120 mm,
síťový proud (vstupní)=2,6 A. Ideální rozsah regulace=5- 60 Hz, s konstantním jmenovitým točivým momentem, pod 30 Hz
je pro chlazení nutný externí ventilátor.
Informace o výrobku
Řídicí jednotky pohonu EASYdrive jsou certifikovány CE, UL a CSA. EASYdrive splňuje třídu
Možný výběr varianty!
EASYdrive frekvenční měnič-elektrický motor-frekvenční měnič-motor
Výběr výrobku
Důležité poznámky
Tento pohon je zakázkový výrobek. Storno nebo odstoupení od koupě je vyloučeno!
Všechny fotografie výrobku jsou nezávazné příklady! Technické změny jsou vyhrazeny.
Design: B5
Napětí: 3 x 400 V
Průměr hřídele: 24 mm
Rozsah kontroly: přibližně 140 až 1630 otáček za minutu
Série: EASYdrive ED400 0,55 kW - 22,0 kW
Výkon: 1,1 kW
Vlastnosti "Motor s frekvenčním měničem ED400A-0110-90L-6"
Design: B5
Napětí: 3 x 400 V
Průměr hřídele: 24 mm
Výkon: 1,1 kW
Příslušenství
Adaptér Bluetooth EASYdrive
Ruční řídicí jednotka EASYdrive MMI
Velikost jednotky nuceného větrání 90
Ventilátor nuceného chlazení, jednotka ventilátoru nuceného chlazení, velikost motoru 90 ISO třída F, stupeň krytí IP56, hmotnost 2,7 kg, vícenapěťový. 1x230 V-50 Hz, 45 W, 0,19 A, 2900 ot/min, 91 m3/h, kondenzátor 3µF1x240 V-60 Hz, 55 W, 0,22 A, 3400 ot/min, 91 m3/h, kondenzátor 3µF3x230/400 V-50 Hz, 40 W, 0,19 A/0,12 A, 2900 ot/min, 91 m3/h3x 254/460 V-60 Hz, 55 W, 0,19/0,11 , 3500 ot/min, 91 m3/hBarva RAL5010, celková délka 185 mm, vnitřní Ø 175 mm Pro instalaci externího ventilátoru je nutné sejmout kryt ventilátoru alopatky ventilátoru. Pokud není možné použít nástavec, je nutné zkrátithřídel. Pokud je objednán s motorem, může být ventilátor nuceného chlazení dodán také smontovaný. Zvolte prosím verzi.
Ovládací terminál EASYdrive Touch
Dotykový ovládací terminál pro frekvenční měniče EASYdrive 7" dotykový ovládací terminál v tmavě šedé barvě je speciálně navržen proovládací a monitorovací úlohy ve všech oblastechprůmyslové automatizace. Systém bez ventilátorus 32bitovým procesorem Cortex A8 a taktem 600 MHzmá dostatek výpočetního výkonu a zaujmepříjemně rychlým přepínáním stránek. Software pro plánování projektů"EasyBuilder Pro" neklade žádné zvláštnínároky na počítač, snadno se používá aje k dispozici zdarma. 7" TFT LCD displej Grafi k 800 x 480 pixelů lED podsvícení robustní plastové pouzdro chladicí systém bez ventilátoru hodiny reálného času RTC přední strana IP65, kompatibilní s NEMA4 ethernet 10/100 BaseTX rS485 uSB hostitel
Brzdný odpor EASYdrive BG A
Brzdový chopper s brzdovým odporem velikosti A pro EASYdrive. 100 W, 100 Ohm; IP65, připojovací kabel 510 mm, D=110 mm Š=80 mm V=15 mm. -pouze za příplatek, nelze objednat jednotlivě- Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
Parametrizační kabel EASYdrive
Potenciometr EASYdrive
Nožní spínač s kovovým krytem F1-AU0-10V
Jmenovité provozní napětí Ue 12-26 V DCKategorie využití DC-13 Ue /Ie 12-26 DC / 0,2 A podle IEC/EN 60947-5-2Výstupní napětí (rozsah ovládání) 0-10 V DCZařízení pro ochranu proti zkratu Spínací prvek trvale odolný proti zkratu a přetížení Třída ochrany IIIM UB GND RL U-OUT U-OUT Kryt z hliníkového tlakového odlitku; kryt z hliníkového tlakového odlitku Ovládací prvky Nožní páka (PA) Životní prostředí odolný proti přetížení, přerušovanýTřída ochrany IIIM UB GND RL U-OUT U-OUT Kryt tlakový hliníkový odlitek; kryt tlakový hliníkový odlitekOvládací prvky nožní páka (PA)Teplota okolí -30 °C až +80 °CTyp kontaktu PNP NO kontakt, učitelný od 0,1 do 5,9 mmSpínací síla pedálu cca. 1,5 mm. 10 N (střed pedálu)Mechanická životnost 10 x 106 spínacích cyklůSpínací frekvence max. 50/min; upevnění 2 šrouby M8Typ připojení šroubové spoje (M3,5)Počet přípojek 4, průřezy vodičů plné 0,5 - 1,5 mm2Splétaný vodič s koncovkou 0,5 - 1,5 mm2, kabelový vstup 1 x M20 x 1,5Hmotnost ˜ 1,5 kg, třída krytí IP65 podle IEC/EN 60529 ID výkresu: Z030