PV1504L.01-90S-4-1,1 kW-2,8 ot/min Planetový motor s převodovkou
Ke stažení na
Informace o výrobku "PV1504L.01-90S-4-1,1 kW-2,8 ot/min Planetový motor s převodovkou"
Planetový motor s přírubou IEC mezi převodovkou a elektromotorem
Napětí=3 x 230/400 V-50 Hz, 3 x 265/460 V-60 Hz (± 5 % podle VDE 0530), frekvence=50/60 Hz.
Výkon=1,1 kW, otáčky (n²)=2,8 ot/min, převodový poměr (i)=524,29, točivý moment (M²)=2954 Nm,
Provozní faktor (fs)=1,0, provedení=B5, hřídel=60 mm x 105 mm, hmotnost=69 kg, barva=RAL5010.
Teplotní čidlo=3 x PTC termistory, provozní režim=S1- 100% ED, svorkovnice=horní (otočná).
Jak je u planetových převodovek obvyklé, je třeba věnovat pozornost vývoji teploty během provozu. Aby se zabránilo přehřátí skříně převodovky
aby nedošlo k přehřátí skříně převodovky, je nutné předem objasnit aplikaci.
Zašlete nám prosím tuto Formulář vyplněný a zaslaný zpět na naši adresu.
Případné chladiče nebo výměníky tepla, které jsou k tomu zapotřebí, jsou k dispozici na vyžádání.
Převodový motor je vhodný pro provoz s frekvenčním měničem a odpovídá normě IEC 60034-30:2008.
Planetovou převodovku lze provozovat v obou směrech otáčení a je dodávána s olejovou náplní.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál
kvalifikovaný personál. V případě úprav nebo speciálních provedení nám zašlete poptávku.
Při objednávce zvolte požadovanou instalační polohu. Instalační pozice 2 a 4 vždy s olejovou expanzní nádobou.
Důležité poznámky
Tento pohon je zakázkový výrobek. Storno nebo odstoupení od koupě je vyloučeno!
Všechny produktové fotografie jsou nezávazné příklady! Technické změny vyhrazeny.
| Design: | Montáž příruby |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 60 mm |
| Rychlost: | 1 až 4,9 otáček za minutu |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Série: | Řada P (přírubové provedení) |
| Točivý moment: | 2001 až 3000 Nm |
| Výkon: | 1,1 kW |
| Design: | Montáž příruby |
|---|---|
| Frekvence: | 50 Hz, 60 Hz |
| Ochrana motoru: | 3 x PTC termistor |
| Provozní režim: | S1 |
| Průměr hřídele: | 60 mm |
| Rychlost: | 1 až 4,9 otáček za minutu |
| Směr otáčení: | Odkazy, Vpravo |
| Série: | Řada P (přírubové provedení) |
| Točivý moment: | 2001 až 3000 Nm |
| Výkon: | 1,1 kW |