Třífázový motor MX3 100P- 4,0 kW- 2pólový- B14
7 356,70 Kč*
Ihned k dodání, dodací lhůta: cca 3-4 pracovní dny
Informace o výrobku "Třífázový motor MX3 100P- 4,0 kW- 2pólový- B14"
Motor ve zmenšené velikosti, elektromotor, výkon=4,0 kW, otáčky=2 póly
Typ=B14, hřídel=28 x 60 mm, napětí=3 x 400/690 V-50 Hz, 3 x 460/795 V-60 Hz (±5 % podle VDE 0530),
Frekvence=50/60 Hz, třída účinnosti=IE3, účinnost=87,1 %, barva=RAL 5010 (hořcově modrá),
Stupeň krytí=IP55, teplotní čidlo=3 x PTC termistory, hmotnost=25,2 kg, poloha svorkovnice=nahoře (otočná),
Kabelové vývodky=1 x M25, 1 x M16, Kryt=hliníkový tlakový odlitek, Třída izolace=F (155 °C),
Kuličková ložiska=SKF, C&U nebo ekvivalent, chlazení=axiální ventilátor (plast), nožičky motoru=lze našroubovat nebo odšroubovat.
Elektromotor je vhodný pro použití s frekvenčními měniči a pro oba směry otáčení.
V souladu s VDE 0105 a IEC 364 smí veškeré práce na elektrickém pohonu provádět pouze kvalifikovaný personál
Kvalifikovaný personál. V případě úprav nebo speciálních provedení nám zašlete poptávku.
Užitečné rady týkající se elektromotorů naleznete v sekci Často kladené otázky. Všechny fotografie výrobků jsou nezávazné příklady!
Technické změny vyhrazeny.
| Design: | B14 |
|---|---|
| Hmotnost: | 25,2 kg |
| Provedení: | Zmenšená velikost |
| Průměr hřídele: | 28 mm |
| Rychlost: | 3000 ot/min / 2 póly |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Velikost: | Snížení |
| Výkon: | 4,0 kW |
| Design: | B14 |
|---|---|
| Hmotnost: | 25,2 kg |
| Provedení: | Zmenšená velikost |
| Průměr hřídele: | 28 mm |
| Rychlost: | 3000 ot/min / 2 póly |
| Třída efektivity: | IE 3 |
| Velikost: | Snížení |
| Výkon: | 4,0 kW |